Hva er viktig for våre medlemmer?

Vi er for tiden ute på en del bedriftsbesøk og har fått mange gode innspill til vårt arbeid. Flere medlemmer har ytret ønsker om ulike uformelle møteplasser og kurs. For å treffe på innhold og type nettverksarenaer, trenger vi innspill fra alle våre medlemsbedrifter.

Hva er viktig for våre medlemmer?

Vi er for tiden ute på en del bedriftsbesøk og har fått mange gode innspill til vårt videre arbeid.
Flere medlemmer har ytret ønsker om ulike uformelle møteplasser og kurs. 

I 2024 ønsker vi å skape flere av disse mindre arenaene med fokus på nettverksbygging og samvær.
For å treffe på innhold og type nettverksarenaer, trenger vi innspill fra alle medlemsbedriftene. 

Vi har laget et skjema for å kartlegge ønsker fra våre medlemmer og for å sikre at vi treffer på innhold og type nettverksarenaer. 
Hva ønsker dere?
Hva passer inn i hverdagen?
Er det noen opplegg eller arrangementstyper som kan testes?

• • Trykk på denne lenken for å komme til skjemaet • •

Ny ansatt i KNN

17 november 2023

Det er en glede å meddele at Cathrine Pryser har blitt ansatt  som prosjektleder i KNN og starter hos oss fra 4.januar. Etter 37 år i Oslo vender hun nå tilbake til Kristiansund med erfaring fra flere bransjer og miljøer. Les mer...

Bli med hit, Trondheim 2023: En suksess!

17 november 2023

Representanter fra arbeidsgivere og rekrutteringsbyrå sto klare da dørene åpnet for besøkende til «Bli med hit!» i Trondheim 13. november. Fra første stund strømmet det på med interesserte kandidater til jobbmessen. Les mer...

20 år med Kvernberget Vekst

07 november 2023

Kvernberget Vekst har siden etableringen i 2003 vært en viktig pådriver for utviklingen av Kvernberget Lufthavn. Mye har skjedd - ikke minst har rullebaneforlengelsen vært viktig for å sikre fortsatt drift av flyplassen.